Fotograf Ślubny Bolesławiec

aboutme

Cześć! Mam na imię Daniel...

i strzelam do ludzi... =)

Od przeszło siedmiu lat pasjonuję się fotografią. Na początku swojej przygody z aparatami fascynowałem się fotografowaniem przyrody oraz architektury. Długie wędrówki przez naturalne krajobrazy i urbanistyczne labirynty, z kilogramami sprzętu na plecach i aparatem w ręku, były dla mnie ogromną przyjemnością. Uwielbiałem spędzać czas na szukaniu idealnych kadrów.

Zawodowo zajmuję się grafiką komputerową - projektuję materiały poligraficzne i wszelkiego rodzaju reklamy, dbam o identyfikację wizualną lokalnych przedsiębiorstw. Kompleksowo obsługuję firmy począwszy od fotografii produktowej, przez projektowanie, aż po najwyższej jakości wydruki.

Po godzinach biorę w rękę aparat i zaczynam strzelać... do ludzi =)
Uwielbiam łapać w kadr i uwieczniać emocje najważniejszych chwil w życiu. Nie ingerując w sytuację wykonuję reportaże uroczystości kościelnych, ślubów oraz wesel, niczym Ninja.
Kiedy kurz po imprezie opadnie, z młodą Parą emanującą szczęściem i wzajemną miłością, umawiamy się na sesję plenerową. W malowniczych miejscach, często szczególnie ważnych, okiem aparatu przypatruję się emocją nowożeńców.
W ten sposób powstaje kompletny pakiet zdjęć przepełnionych najpiękniejszymi wspomnieniami!

A Ty? Co mi o sobie opowiesz? 🙂
Serdecznie zapraszam do współpracy!

Bolesławiec

a jeśli trzeba to cała Polska!

792 240 240

Jeżeli zechcesz porozmawiać

info@poloczek.pl

Jeżeli wolisz napisać

Najlepszy Fotograf Bolesławiec!

Fotografia ślubna jest moją pasją i sprawia mi ogromną przyjemność. Uwielbiam "łapać w klatki" cudowne chwile szczęścia i wzruszenia.
Oferuję:

  • Fotografię ślubną
  • Reportaż ślubny
  • Sesje plenerowe nowożeńców
  • Sesje zaręczynowe
  • Fotografia Eventowa
  • Fotografia Produktowa